LT EN RU

Apie įmonę

Įmonė „Mitaras“ rinkoje veikia jau per dešimt metų. Atstovaujame didžiausius stiklo fabrikus ir gofro pakuotės gamintojus, žinome smulkiausius šios srities niuansus. Esame rinkos senbuviai, todėl žinome klientų poreikius ir turime juos atitinkančius geriausius pasiūlymus. Dėl šių priežasčių su mumis dirba didžiosios Lietuvos ir kitų kaimyninių šalių maisto ir gėrimų pramonės įmonės.

Įvairiems gamintojams UAB „Mitaras“ specialistai šiandien gali pasiūlyti visą sprendimą: reikiamo tūrio ir kainų lygio stiklo tara, šiai tarai reikalinga pakuotė ir logistika iki durų. Išskirtinumui pabrėžti, tara gali būti ženklinama Jūsų produkcijos spaudais.

Ruošdami pasiūlymus, mūsų specialistai įvertina reikalingą taros tūrį, kiekius ir pristatymo terminus, Jūsų pasirinktą kokybės ir kainų lygį, logistikos poreikį (tarptautiniai pervežimai, vietiniai pervežimai, terminai ir periodiškumas), su stiklo ir gorfro pakuotės fabrikais suderina visus gamybos ir siuntimo klausimus, jeigu reikia sukomplektuoja atskirus komponentus, valdo visus papildomus kaštus. Bedradarbiaudami su mumis klientai neturi jokių rūpesčių.

UAB „Mitaras“ stiklo taros pakuočių pasiūla apima platų maisto ir gėrimų pramonės sektorių. Gofro tara gali būti pritaikoma įvairiausiose srityse. Manome, kad turimas platus asortimentas leis įvykdyti kiekvieną Jūsų norą ir pageidavimą. Operatyviai įvykdysime kiekvieną užsakymą.

Jeigu norite sužinoti apie stiklo taros pasiūlą, aplankykite mūsų svetainę www.stiklotara.lt, jeigu norite sužinoti apie gofro taros pasiūlą, aplankykite mūsų svetainę www.gofrotara.lt.


Apie įmonę